ZŠ Horšovský Týn - třída II.B
Vlasta Malá

zprávy pro rodiče
|<  <<  20/25    >>  >|
23.11.2020
Zprávy
Věnujte doma dostatek času domácí přípravě. Některé děti nenosí domácí úkoly, často jsou úkoly nedokončené. Práci si po sobě děti zkontrolují a vy ji podepište. Bohužel, musíme přistoupit k dalšímu stupni klasifikace. Od zítřka se může objevit pod úkolem 3. Doufám, že jich bude co nejméně. Pastelky, tužky by měly být ořezané. Nezapomeňte, domácí úkoly jsou označené datumem, zakroužkované. Často jsou vypracována i neoznačená cvičení .Děti si zbytečně přidělávají práci.
20.11.2020
Zprávy
Pomalu začínám opravovat a kontrolovat úkoly, které měly být hotové. V mnoha případech tomu tak není. Jen malý příklad. Ve fialových písankách - psaní číslic. Z celé třídy mají pouze 3 žáci všechno v pořádku tak, jak to mělo být. Dovolím si je touto cestou pochválit - Natálka, Kačenka Z., Kubík. Hezký víkend, tř. uč.
19.11.2020
Zprávy
Dobrý den, dejte zítra dětem do školy Slabikáře. V pondělí se do toho pustíme. Mám radost, že větší polovina dětí pracuje úplně skvěle. Vidíte to na známkách, v sešitech, ... Ta menší polovina by měla trochu přidat. Je doba čtvrtletí, kdy se normálně konají třídní schůzky. Bohužel, současná situace to nedovolí. Navrhuji toto řešení. U té větší poloviny třídy je zbytečné něco dodávat. Tam je to skvělé, bez problémů. U té druhé, menší poloviny, tam už nějaké nedostatky jsou. Proto vám napíši emailem, na co byste se měli doma zaměřit a co procvičovat. Kdyby měl někdo potřebu se sejít osobně, domluvíme se na konzultaci v určitou danou hodinu. Hezký den, tř. uč.
18.11.2020
Domácí úkoly
Dnes máte pouze jediný úkol - písanku. Vybírali jsme sešity a necháme je ve škole. Kdo nechal nějaký sešit doma, zítra přinese. ŽK mám u sebe. Pomalu se rozjíždíme, ale snad to dáme. Domácí úkol je označený datumem. Mějte se hezky, tř. uč.
16.11.2020
Informace k nástupu dětí do školy
Dobrý večer. Většinu informací už víte. Co je pro nás důležité: ve středu si děti vyzvednu v 7, 4o před školou - na místě, kde jsme byli první školní den. Ráno mohou rodiče odvést dítě v roušce do šatny, do družiny. Odpolední vyzvedávání dětí z družiny se nemění /zvonek/. Výuka nebude probíhat podle rozvrhu, budou tam změny. Dejte dětem do školy všechny sešity, tabulky,... Slabikáře zatím ne. Budeme se věnovat hlavním předmětům, okrajově Pč, Vv. Poslední hodinu bychom trávili venku. Na děti, které nechodí na oběd, čekejte v 11,3o před školou. Nezapomeňte dát dětem teplejší oblečení - častější větrání. Věřím, že to všechno v pohodě zvládneme. Případné dotazy mi posílejte na email. Pohodový zítřejší den. tř.uč.
15.11.2020
Domácí úkoly na zítra
Zítra máme online hodinu. Je zatím poslední, proto doufám, že se připojí všichni. Děti si připraví matematiku, písanku, mazací tabulku, desky s číslicemi a písmenky, penál. Všechny vypracované pracovní listy /pátek, pondělí, úterý/ si děti přinesou ve středu do školy. Těším se, tř. uč.
14.11.2020
Informace pro rodiče
Vážení rodiče, je to tady. Ve středu nastupujeme zpátky do školy. Mám pro vás několik informací. Žáci, kteří chodí na oběd, mají od středy obědy objednané. Kdo nepůjde do školy, nebo oběd nechce, odhlásí si oběd sám. Družina bude fungovat, to už jistě víte od paní družinářky. Během vyučování bude nutné častěji větrat, proto dávejte dětem teplejší oblečení. Nebudou hodiny TV, HV - počítáme s tím, že čtvrté vyučovací hodiny budeme trávit venku, pokud to počasí dovolí. Dětem samozřejmě dejte do školy do igelitového sáčku dostatečný počet roušek. Děti si zpátky do školy donesou tabulky, sešity a pracovní sešity. V pondělí máme naplánovanou poslední online hodinu. Podrobnější informace k nástupu dětí do školy se dozvím na pondělní poradě. Určitě se ještě ozvu. Doufám, že děti se těší stejně jako já. Hezký zbytek víkendu. Vlasta Malá
13.11.2020
Zprávy
Dnes je pátek 13., ale vůbec se toho nebojte.
11.11.2020
Zprávy
Děkuji za zaslání pracovního listu a výkresů k dnešnímu svátku sv. Martina. Od pátku budeme pracovat a opakovat na pracovních listech. Zatím se mi nikdo neozval, že listy potřebuje nakopírovat. Kdo chce, ozve se mi do zítřejšího večera. Mohu je připravit a vy byste si je vyzvedli v pátek v 9 hodin u zadního vchodu do školy. Hezký večer
9.11.2020
Zprávy
Podívejte se dnes na kalendář, jsou naplánované online hodiny.
|<  <<  20/25    >>  >|

nahoru webmaster