ZŠ Horšovský Týn - třída III.B
Vlasta Malá

zprávy pro rodiče
|<  <<  2/29    >>  >|
3.1.2023
Zpráva
Dobrý den, domácí úkoly: Čj/D 79/3, jen tři řádky. Někdo má dokončit Barevné příklady str. 16. Máme teď trochu nepořádek v sešitech, ale do konce týdne to určitě zvládneme urovnat. Jestli mají děti doma nějaké sešity, ať je přinesou do školy .Paní učitelky psaly domácí úkoly na webové stránky. Já jsem je napsala do Bakalářů, jak jsem to dělala ve 2. třídě. Dejte, prosím, vědět, co je pro vás lepší. Hodně zdraví, štěstí a pohody na nového roku. Malá
29.6.2022
Zprávy
Dobrý den, dnes jsme s dětmi vyklidili šatní skříňky. Zámky si nechte doma do dalšího ročníku. Zítra rozdáváme vysvědčení. Děti si přinesou nějaké desky, aby vysvědčení donesly domů v pořádku. Ráno zůstáváme před školou, do třídy půjdeme potom. Rozdáme vysvědčení a pak už HURÁ na prázdniny. Konec bude přibližně v 8,35 hodin. Děti by měly vědět, kam mají po skončení jít. Při úklidu třídy nám tady zbylo jedno černé tričko. Přeji vám i vašim dětem krásné počasí, hodně zábavy a mnoho nových zážitků. Užijte si se svými dětmi nádherné prázdniny a ve třetím ročníku se na vás těší vaše tř. uč.
27.6.2022
Zprávy
Dobrý den, zítra si děti přinesou ŽK, budeme vracet peníze. Ten, kdo nebyl na nějaké kulturní akci, kdo nemá fotografii. Nezapomeňte si doma učebnici Prvouky a sešity. Hezký den, tř. uč.
24.6.2022
Zprávy
Dobrý den, předpověď se potvrdila. Dnes jsme nikde nebyli a čas jsme využili k úklidu třídy. Doufáme, že v pondělí počasí bude příznivější. Ale!! děti budou opět připraveny na obě varianty. Stopovačka - pláštěnka a buřtíky s sebou, pobyt ve třídě - svačiny a penály. V pondělí si ještě přibalí do batůžku učebnice Prvouky a někteří mají doma ještě sešity, které zůstanou na příští školní rok /např. prověrky, geometrie,.../. Příjemný víkend, tř. uč.
8.6.2022
Zprávy
Dobrý den, jen malé upozornění. Děti neumí násobilku. Doma trénujte, procvičujte. Stále přibývá další a dětem se všechno plete. Vidíte to na známkách. Pouze 4 žáci z celé třídy učivo zvládají. Zkuste s tím doma něco udělat. Tř. uč.
24.5.2022
Zprávy
Dobrý den, připomínám!! zítra ve středu 25.5. končí vyučování v 11,3O. Kdo nebude mít podepsanou ŽK, půjde do družiny. Ve čtvrtek se fotografujeme. Fotografie stojí 25 Kč. Zaplatíme z třídního fondu. Příští týden ve čtvrtek jedeme na výlet. Na tento den mají všechny děti odhlášený oběd. Kdo s námi nepojede, půjde do školy - musí si oběd přihlásit. Bližší informace k výletu zašlu příští týden. Na email jsem vám přeposlala informace, které se týkají změny tras některých autobusových linek. Kdo mi ještě nedodal SOUHLAS se zpracováním osobních údajů, prosím urychleně pošlete. Všechny změny údajů v ŽK hlaste tříd. uč. - změna bydliště, změna telef. čísla, ... Děkuji, tř. uč.
20.5.2022
Zprávy
Dobrý den, ve čtvrtek 26.5. se fotografujeme. Peníze neposílejte, fotografie zaplatíme z fondu. Dnes některé děti mají lístek se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Doma přečtěte, vyplňte, podepište a v pondělí si je ve škole vyberu. Vím, že venku je krásné počasí a děti mají úplně jiné zájmy. ALE!!! zkuste je doma trochu povzbudit, ať to ještě pár dnů vydrží. Mám pocit, že někteří to úplně vypustili. Škoda, protože teď si mohou známky ještě opravit, popř. zhoršit. Užijte si víkend, tř. uč.
13.5.2022
Zprávy
Dobrý den, dnešní práce ve škole: M - Ps: dokončit str. 49, str. 78. Čj - str. 137. Hezký víkend, tř. uč.
12.5.2022
Zprávy
Dobrý den, dnešní práce ve škole: M - Ps: 51 - dělení 3. Čj - učebnice str. 137. Prvouka - učebnice str. 55 - jehličnaté a listnaté stromy. Hezký den, tř. uč.
10.5.2022
Zprávy
Dobrý den, úkoly pro nemocné děti: M - Ps 49/1,2. Čj - učebnice 135, 136. Máme za sebou pasování. Děkuji rodičům, kteří se přišli podívat. Děti se snažily a byla to pro ně taková malá slavnost. Škoda, že někdo trochu narušil slavnostní náladu a přišel ve sportovním oblečení. A naopak !! chválím ty, kteří se na tuto akci krásně "vyfešákovali". Hezký den, tř. uč.
|<  <<  2/29    >>  >|

nahoru webmaster