ZŠ Horšovský Týn - třída II.B
Vlasta Malá

zprávy pro rodiče
|<  <<  28/28  
8.9.2020
Domácí úkoly a zprávy
Dobrý den, máte pochvalu za DÚ, chyběly pouze u dvou dětí. Dnešní úkoly - ŽA -str. 4 - třetí a čtvrtý řádek, M -nový pracovní sešit: Barevné příklady -str. 1 - vybarvit jen 1 a 2. Pro nemocné děti: doplňte M - str. 5, 6/1,2. V ŽA do str. 4. Děkuji, že mi někteří odepsali na mail. Hezký den, tř. uč.
7.9.2020
Domácí úkoly a zprávy ze třídy
Máme tu první domácí úkol. M - str. 5/4 nakresli dva perníčky ŽA - str.4 - první dva řádky správně domalovat. Do ŽK jsem vlepila telefonní čísla a organizaci školního roku. Děkuji za vyplnění ŽK, jen někteří z Vás zapomněli na podpis ŠŘ - úplně vzadu.Na str. 1 mi podtrhněte kontaktní osobu, telefonní číslo, na které se během dopoledne dovolám.Děkuji.Byla bych ráda, kdybyste mi na můj mail poslali krátkou zprávu, jestli vše funguje. Někteří žáci ještě nemají desky na číslice. S chutí do DÚ. tř. uč.
4.9.2020
Novinky z naší třídy
Vážení rodiče, pro všechny děti velká pochvala! Nikdo nám nebrečí a všechny děti jsou v pohodě. Mám pro vás několik úkolů: - o víkendu obalte a podepište všechny učebnice - v pondělí si děti přinesou desky na číslice - žákovské knížky nehledejte, mám je u sebe - zpráva ze ŠD: všechny řádně přihlášené děti jsou do družiny přijaty - v pondělí bude první domácí úkol Hezký víkend tř. uč.
|<  <<  28/28  

nahoru webmaster